Başaran Motor Yenileme'ye Hoşgeldiniz...

BAŞARAN MOTOR YENİLEME olarak bu işe yıllarını vermiş arkadaşlarla birlikte 90’lı yılların başlarında yola koyulduk. Amacımız, Salihli ve çevresinde motor yenileme alanında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktı.

Kısa sürede kendimizi geliştirerek makina parkurumuzu günün şartlarına uygun olarak son teknolojiye göre yeniledik. Kazandığımızı tekrar işimize yatırarak kapasitemizi arttırdık. Yıllardır birlikte çalıştığımız arkadaşlardan oluşturduğumuz ekibimiz kısa sürede sadece Salihli’ye değil tüm Ege Bölgesi’ne hizmet verir duruma geldi. Kurmuş olduğumuz servis ağımız sürekli genişleyerek bugünkü halini aldı.

Ülkemizdeki motor ve silindir kapağı yenileme firmaları arasında makina parkı sürekli gelişen ve değişen, ayrıca revizyon metodlarını bilinçli şekilde uygulayan ve son teknolojik gelişmelere açık olan firmamız, motor yenileme işlemlerinizde sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kalite sistemi ile ilgili gereken belgeleri almıştır. Hedeflerimiz doğrultusunda, hizmetimizin ve çalışmalarımızın kalite açısından belgelendirilmesi için gereken araştırmalar ve denetimlerden sonra kalite tescili konusunda önemli kuruluşlardan olan Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Breau Veritas gibi iki önemli kuruluş tarafından yeterli görülerek kalite belgelerini almaya hak kazandık. Böylece kalite sistemimiz belgelenmiş ve güvence altına alınmış olup müşterilerimizin bize olan güveninin de artmasını sağladı. Bu belgelendirme çalışmalarının sonucunda müşteri portföyümüze belediyeler ve resmi kurumlar da dahil olarak müşteri portföyümüz daha da genişlemiş oldu.

Zaman içerisinde daha da büyüyerek kendi mülkümüz olan ve Avrupa standartlarındaki modern işyerimizi inşa ettik. Yine Salihli’de fakat atölye olarak daha geniş ve iş kapasitesi anlamında daha kapsamlı olan yeni işyerimizde müşterilerimize hizmet vermeye başlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Atölyemizde teknolojiyi yakından takip etmekte ve elemanlarımızı sürekli olarak eğitmekteyiz. Salihli ve Ege Bölgesi’nde yatırıma ve yaptığı işe önem veren nadir firmalardan olan BAŞARAN MOTOR YENİLEME, her zaman için müşterilerine istekleri doğrultusunda kaliteli ve hızlı servis imkanları sunmaya devam edecektir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?